Haber Detayı
23 Ocak 2018 - Salı 09:20 Bu haber 4598 kez okundu
 
KAYMAKAM DEMİRÖZ’DEN İLÇE JANDARMA’YA TEŞEKKÜR
Gündem Haberi
KAYMAKAM DEMİRÖZ’DEN İLÇE JANDARMA’YA TEŞEKKÜR

• KAYMAKAM DEMİRÖZ’DEN İLÇE JANDARMA KOMU-TANLIĞINA TEŞEKKÜR
İlçemiz Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 2017-2018 yılları arasında muhtelif kaçakçılık olayları; kültür ve tabiat varlıklarına karşı suçlar, kaçakçılıkla mücadele, petrol piyasası kanununa muhalefet, narkotik madde kaçakçılığı ve yasadışı ekim olayları, kapsamında toplam 44 olaya müdahale edilmiş ve operasyonlar başarıyla sonuçlanmıştır. Jandarma Trafik timi faaliyetleri kapsamında ise 41 olaya müdahale edilmiş, toplam 17.695 araç kontrol edilmiştir.

Kaymakam Demiröz, ilçemizin ve köylerimizin huzurunu korumak ve vatandaşlarımızın huzurunu sağlamak, can ve mal güvenliğini sağlamak en asli görevimizdir. İlçemizde asayiş ve trafik gibi diğer güvenlik hizmetleri ile organize suçlar ve uyuşturucu ile mücadele operasyonlarımız hız kesmeden devam etmiş, herhangi bir zafiyet yaşanmamasına özen gösterilerek vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik önemli çalışmalar gerçekleştirilmiştir.

Özellikle uyuşturucu ve kötü alışkanlıklarla mücadeleyi kararlı ve kapsamlı bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Bu anlamda İlçe Jandarma Komutanlığımızın uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele, tarihi eser ve sit alanlarında yapılan kaçak kazılarla ilgili zamanında yaptığı çalışmalar, şikayetlere zamanında müdahale etme başarısı ve operasyonlarda gösterdiği azim ve kararlılıktan dolayı İlçe Jandarma Komutanlığımıza ve verdikleri desteklerden dolayı İl Jandarma Komutanlığımıza teşekkürlerimi sunuyorum, başarılarının aynı azim ve kararlılıkla devamını diliyorum. dedi.

Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı