Haber Detayı
11 Ağustos 2020 - Salı 11:09 Bu haber 1306 kez okundu
 
BANAZ LİSELİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
- Haberi
BANAZ LİSELİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

İlçemizde 10 önce oluşturulan “Banaz Lisesi Mezunları” platformu çeşitli sosyal etkinliklere devam ediyor. Grup ilçemizdeki Halime-Ali Kaya Ortaokulu’nun badana ve boya işlerini yaparak örnek bir davranışa daha imza attı.
Özellikle İzmir’deki Banazlıların öncülüğünü yaptığı gruptan Yasemin Bahar, ilçemizde boya işlerine ihtiyacı olan kurumların tespitini yaparak grup olarak harekete geçtiler. Bu doğrultuda Halime-Ali Kaya Ortaokulu Müdürü Önder Özdemir’in çağrısına cevap verildi. Okuldaki duvarların boyaları grup üyelerinin maddi ve manevi katkılarıyla tedarik edilerek boya işleri tamamlandı.
Grup üyeleri, Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı’nın da personel desteği verdiği çalışmalara Yasemin Bahar, Hulki Özdemir, Cihangir Efe, Üzeyir Özdem’in katkılarıyla okulun yapılacak işlerini 3 günde tamamladılar.
Yasemin Bahar, “birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan şu dönemde tam da amacına uygun olarak böyle bir etkinlik için bir araya geldik. Okuldaki sınıfları, koridorları ve dışında boyaya ihtiyacı olan yerleri elbirliği ile boyadık. Amacımız bu gibi faaliyetlerin çoğalmasına öncülük etmektir. Katkı sağlayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Banaz Lisesi Mezunları grubu okulun ortaokul kısmını da gruba dahil ederek daha sonra “Banaz Ortaokulu ve Lisesi Mezunları” grubu olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Kendilerini bu örnek çalışmalarından dolayı kutluyoruz.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler: BANAZ, LİSELİLERDEN, ÖRNEK, DAVRANIŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı