Haber Detayı
07 Aralık 2021 - Salı 10:11 Bu haber 1057 kez okundu
 
YETİŞECEK Mİ?
İLÇEMİZDEKİ OKUL VE YURT GÜÇLENDİRMELERİ AĞIR AKSAK İLERLİYOR
- Haberi
YETİŞECEK Mİ?

Okullar açılırken sürpriz bir kararla güçlendirme tadilatı başlatılan Şehit Vehbi Demir İlkokulunda işler ağır aksak ilerliyor.

Okullar açılırken sürpriz bir kararla güçlendirme tadilatı başlatılan Şehit Vehbi Demir İlkokulunda işler ağır aksak ilerliyor. Vatandaşların gazetemize yaptığı başvurular sonucu incelediğimiz okulda çalışanların olmadığı gözlendi.

Tadilatın başlangıcında yetkililerce 2. yarıyıla yetişeceği belirtilen okulun bu çalışmayla tamamlanmasının zor olduğu belirtiliyor.
Ayrıca yıkım kararı verilen ilçemiz Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi öğrenci yurdunda da çalışmaların devam ettiği belirtildi.
Yıkım kararı verilen diğer okullarda da şimdiye kadar hiç bir girişim olmadığını vurgulayan vatandaşlar, Uşak milletvekilinin “Eşme’mize yakışacak yatırımlara devam ediyoruz. Eşme’de yeni hükümet konağı temel atma töreni ve Küçük Sanayi Sitesi dükkanlarının anahtar teslim törenini gerçekleştirdik” paylaşımını konuşuyor.
Ayrıca aynı süreçte boşaltılan okullardan ikisinin bitirildiği, diğer yatırımların da tamamlandığı belirtilerek Banaz’a neden üvey evlat muamelesi yapıldığı sorulmaktadır.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler: YETİŞECEK, Mİ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı