Haber Detayı
31 Ağustos 2021 - Salı 09:38 Bu haber 1100 kez okundu
 
BANAZSPOR’A TAM DESTEK
- Haberi
BANAZSPOR’A TAM DESTEK

İlçemizde yeniden kurulan Banazspor Futbol Kulübü, yeni yönetim kadrosu ile sezon hazırlıkları çalışmalarını sürdürüyor.

Kulübün Sosyal, Kültürel ve Sportif Direktörü Ali Öztürk, yaptığı açıklamada; “Bizler yeni yönetim kadromuz ile ilçemizde öncelikle gençler başta olmak üzere spora gönül vermiş herkesi sporla buluşturma çabamız var. Kulüp olarak sadece spor değil, aynı zamanda sosyal ve kültürel hatta toplumsal çalışmalar da planlıyoruz. Amacımız Banazspor Futbol Kulübü olarak ilçemizde fark yaratmak, mümkün olduğunca halkımızı sporla, sanatla ve kültürle buluşturmak. 
Bunun yanında toplumsal olarak doğa koruma, sokak ve tabiat hayvanlarına sahip çıkma, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarla mücadele konularında çeşitli etkinlikleri de yapmaya çalışacağız.
Belediye Başkanımız Sayın Zafer Arpacı ile yaptığımız görüşmede kendisine amaçlarımızı, sosyal projelerimizi ve sportif faaliyetlerimizi anlattık. Başkanımız yapacağımız çalışmalardan dolayı bizlere inancını ve güvenini bildirerek belediye olarak kulübümüze hem maddi, hem de manevi destek vereceklerini bildirdi.
Sayın başkanımıza öncelikle bizlere duyduğu inancından ve güveninden dolayı teşekkür eder, vereceği maddi ve manevi desteklerinden dolayı da ayrıca minnettarlığımızı belirtiriz” dedi.
Banazspor’un önümüzdeki süreçte başlayacak olan sportif faaliyetlerinde Başkan Arpacı’dan alacağı desteklerin büyük doping sağlayacağı belirtiliyor.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler: BANAZSPOR’A, TAM, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı