Haber Detayı
02 Şubat 2017 - Perşembe 08:40 Bu haber 29052 kez okundu
 
KAYMAKAM DEMİRÖZ GÖREVE BAŞLADI
Yaşam Haberi
KAYMAKAM DEMİRÖZ GÖREVE BAŞLADI

İlçemiz kaymakamlığına atanan Kaymakam İrfan Demiröz ilçemize gelerek göreve başladı. Dün resmen görev başı yapan Demiröz, hükümet konağındaki daire müdürleri tarafından karşılandı.
Aralık ayındaki kararname ile ilçemize atanan Amasya Vali Yardımcısı İrfan Demiröz, çocuklarının okul durumları sebebiyle ilçemize yarıyıl tatili başladıktan sonra geldi.
İlçemizdeki genel yapıya ilişkin görüşlerini yayınladığı bir mesajla aktaran yeni kaymakamımız İrfan Demiröz’ün tecrübeleriyle önemli katkı sağlaması bekleniyor.

Dün resmi olarak görevine başlayan Kaymakam Demiröz, daire amirlerinden ilçemiz hakkında bilgi edindi. Hükümet konağının fiziki durumuyla ilgili bazı eksiklikler olduğunu, bunların elbirliğiyle kısa sürede giderilmesi gerektiğini söyledi.

Bu arada Kaymakam Demiröz’ün ilk ziyaretçisi Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı oldu. İrfan Demiröz’ü makamında ziyaret eden Arpacı, yeni kaymakam Demiröz’e hoş geldiniz dedi. İlçemiz hakkında çeşitli bilgiler veren Zafer Arpacı, elbirliğiyle ilçemizin aksayan ve eksik sorunlarına çözüm getirmeye çalışacaklarını belirtti.

İrfan Demiröz Kimdir?

1968 yılında Çorum Alaca’da doğan İrfan Demiröz evli ve 2 çocuk babasıdır. İlk, ortaokul ve liseyi Alaca’da bitiren Demiröz, Ankara Üniversitesi’nde 1 yıl hazırlık okuduktan sonra 1991 yılında Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi.
1992 yılında Maliye Bakanlığı Vergi Müfettişi olarak girdikten sonra İçişleri Bakanlığında stajyer olarak görev yaptı.

Ardından sırasıyla Ordu-Aybastı, Isparta-Senirkent, Manisa-Köprübaşı, Ardahan-Göle Elazığ-Palu, Aydın-Bozdoğan, Ankara Kalecik, Tekirdağ-Marmaraereğlisi ve Hatay-Payas kaymakamlıklarında görev yaptı. Son olarak Amasya Vali Yardımcılığı yapan İrfan Demiröz 30 Kasım 2016 Kararnamesiyle ilçemize atandı.
Çok sayıda kurs ve seminere katılarak kamu yönetiminde tecrübelerini oldukça pekiştiren Demiröz, aldığı taltif ve ödüllerle başarılı bir yönetici olduğunu kanıtladı.
İleri derecede İngilizce ve orta düzeyde Arapça bilen Banaz Kaymakamı İrfan Demiröz’e ilçemize hoş geldiniz der, başarılar dileriz.

Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı