Haber Detayı
13 Temmuz 2021 - Salı 08:56 Bu haber 1419 kez okundu
 
MHP YENİ BİNASINI DUA İLE AÇTI
- Haberi
MHP YENİ BİNASINI DUA İLE AÇTI

Milliyetçi Hareket Partisi Banaz İlçe Başkanlığı yeni binasına taşındı.

Milliyetçi Hareket Partisi Banaz İlçe Başkanlığı yeni binasına taşındı.

Açılışa MHP Uşak İl Başkanı Ayhan Kınden, Merkez ilçe Başkanı Caner Tıraş, Türkav İl Başkanı Abdullah Sarı, Türk Sağlık-Sen İl Başkanı TC Mehmet Özkuk, Uşak Kadın Kolları Başkanı Sümeyye Kahraman, Ulubey İlçe Başkanı İsmail Semerci, Banaz Ülkü Ocakları Başkanı Bayram Peker, Banaz İlçe Başkanı Emine Bulut, Banaz Türk Eğitim Sen Başkanı Aziz Bulut ve çok sayıda partili katıldı.

Açılış öncesi dualar edildi. Katılımcılara lokma ikramında bulunuldu. Açılış kurdelesini MHP Uşak İl Başkanı Ayhan Kınden ve Banaz İlçe Başkanı Emine Bulut Kestiler.
Kısa bir konuşma yapan başkan Kınden, Banaz ilçe teşkilatına böyle bir bina düzenleyerek açılışını yaptıkları  için teşekkür etti. Banaz ilçesinde MHP’nin daha önceki yıllarda belediye başkanlığı kazandığını ve önümüzdeki seçimlerde tekrar seçimi kazanmasının olağan olduğunu belirterek, “Bu başarıyı  sağlamak tüm partililere bir görevdir. 
Gerekirse kapı kapı dolaşıp insanlara ulaşarak kendimizi anlatmalıyız. Üye sayılarını artırmalıyız. Yani açıkcası çalışmalıyız” dedi.
Banaz İlçe Başkanı Emine Bulut dışarıdan gelen misafirlere ve tüm katılımcılara açılışa katıldıkları için teşekkür etti.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: MHP, YENİ, BİNASINI, DUA, İLE, AÇTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı