Haber Detayı
22 Haziran 2021 - Salı 09:48 Bu haber 833 kez okundu
 
MUHTARLARDAN TAŞÇI’YA GÜVEN OYU
- Haberi
MUHTARLARDAN TAŞÇI’YA GÜVEN OYU

Banaz İlçesi Muhtarlar Yardımlaşma, Dayanışma, Kalkınma, Eğitim ve Kültür Derneği yaptığı genel kurulla mevcut başkanına güven oyu verdi.

Banaz İlçesi Muhtarlar Yardımlaşma, Dayanışma, Kalkınma, Eğitim ve Kültür Derneği yaptığı genel kurulla başkanını seçti. Mevcut başkan Hasan Köyü Muhtarı Remzi Taşçı tek aday olarak seçime katıldı. Karşısına başka aday çıkmadığı için başkanlık için güvenoyu almış oldu.

Adnan Menderes Caddesindeki dernek binasında yapılan seçime muhtarlar, İl Genel Meclisi Üyeleri, siyasi parti temsilcileri katıldı.

Toplantıda derneğin bir yılda yaptığı çalışmalar ele alındı. Remzi Taşçı yaptığı kısa konuşmasında faaliyetleriyle ilgili bilgiler aktardı. Dernek başkanlığı döneminde toplanan aidatlarla yaptığı çalışmaları anlattı. Bu göreve yeniden seçilmesinden dolayı tüm muhtarlara teşekkür etti. Uşak ili ve ilçelerinde faal olan tek muhtarlar derneğinin Banaz Muhtarlar Derneği olduğunu açıkladı.
Gelir gider tablosunun okunmasının ardından seçim gerçekleşti. Başkan Remzi Taşçı katılımcılara öğle yemeği ikramında bulunuldu. Son olarak muhtarlar ve katılımcılar Banaz Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı’nın önünde fotoğraf çektirdi.
Derneğin yeni yönetim kurulu ise şöyle oluştu; Remzi Taşçı, Halil Yüce, Kader Metin, Önder Kıral ve Hüseyin Ünal.
Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Önder Gündüz, Ramazan Bunarbaşı, Sefa Doğrul, Ali İhsan Kılınç ve Recep Şimşek seçildi.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: MUHTARLARDAN, TAŞÇI’YA, GÜVEN, OYU,
Yorumlar
Haber Yazılımı