Haber Detayı
19 Ocak 2016 - Salı 16:53 Bu haber 10327 kez okundu
 
UŞAKLILAR’DAN İSTANBUL’DA YILIN İLK BULUŞMASI
Yaşam Haberi
UŞAKLILAR’DAN İSTANBUL’DA YILIN İLK BULUŞMASI

İlimizin ve yöremizin tanıtımına büyük katkılar sağlayan Uşaklılar Vakfı İstanbul’daki Uşaklıları ve Egelileri bir araya getirmeye devam ediyor. Merkezi İstanbul’da bulunan Uşaklılar Eğitim ve Kültür Vakfı 2016 yılının ilk toplantısını Ataköy Marinada kahvaltıyla yaptılar.

Uşaklılar Eğitim ve Kültür Vakfı 2016 yılının ilk kahvaltısı 17 Ocak 2016 Pazar günü Ataköy Marina Restorant’da yoğun katılımla güzel bir havada yapıldı.
Vakıf Başkanı Rahmi Ekiz konuklara hoş geldiniz konuşmasından sonra vakıf amaçlarını anlatıp burs ihtiyacını tekrarlayarak öğrencilere sahip çıkılmasının önemine vurgu yaptı.
Kahvaltıya Uşaklılar Vakfı üyelerinin yanında Ege-Bir Başkanı Hüseyin Reşit Öz, Yazıtepeliler Derneği Başkanı Mehmet Yıldız, Başkan yardımcısı Süleyman Kış, Sosyal Medyada Uşak ilinin tanıtımı için gruplar kurup çalışmalar yapan Yasin Alkan Uşaklıoğlu’nun yanı sıra çok sayıda hemşehrimiz katıldı.
Kahvaltıya katılanlar bolca sohbet etme ve eski günleri yadetme olanağı buldular. Kahvaltıya katılanlar Uşaklılar Vakfı heyetine ayda bir böyle güzel bir programla bizleri bir araya getirdikleri için teşekkür ediyoruz diyerek mutlu olduklarını bildirdiler.

Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı