İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
25 Ocak 2022 - Salı 09:28 Bu haber 388 kez okundu
 
4898 ÖĞRENCİ KARNESİNİ ALDI
- Haberi
4898 ÖĞRENCİ KARNESİNİ ALDI

İlçe protokolü Banaz Halime ve Ali Kaya Ortaokulu'nda karne dağıtımına katıldı.

Banaz Kaymakamı Musa Aydemir, Belediye Başkanı Zafer Arpacı, Emniyet Müdürü Şahap Köse Jandarma Komutanı Zülfü Eren Can katıldılar.

Milli Eğitim Müdürü Ramazan Koca sınıfları gezerek öğrencilere karnelerini verdiler. Banaz Belediye Başkanlığı ve Banaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencilere yarıyıl tatilinde okuması için kitap hediye ettiler.

Programda konuşma yapan Banaz Kaymakamı Musa Aydemir, “Öğrencilere sizler Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi geleceğin teminatısınız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk vatanı sizlere emanet etti.

Tatilde olsa okulda da olsa boş vaktinizi kitap okuyup, çalışıp başarılı bireyler olmak için çalışarak geçirmelisiniz. Hepinize iyi tatiller diyorum. Ailelerinize çok selamlarımı iletin" dedi.
Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı hediye ettiğimiz kitapları tatil boyunca okuyun, hatta okuduktan sonra birbirinizle de değişin, ilçede yaptığımız çalışmalardan sizi ilgilendiren en büyük projelerimizden birini söylemek isterim. En yakın zamanda İlçe Halk Kütüphanesinin yenilenmesi ve yeni modern bir kütüphane yapılması için de çalışma yapıyoruz. Bunu da sizlere karneyle birlikte müjde olarak veriyorum" dedi.
Karne programı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Orhan SUNAL
Etiketler: 4898, ÖĞRENCİ, KARNESİNİ, ALDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı