Haber Detayı
14 Eylül 2021 - Salı 09:46 Bu haber 1139 kez okundu
 
İYİ PARTİLİLER ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
- Haberi
İYİ PARTİLİLER ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

İyi Parti Uşak İl Başkanlığı ve Banaz İlçe Teşkilatı olarak ilçemizde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Partililer ilçedeki cumartesi pazarında da esnafların dertlerini dinledi.

Son zamanlarda yoğun çalışmalarıyla dikkati çeken İyi Parti Banaz ve Uşak Teşkilatı cumartesi günü de ilçemizde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Teşkilat başkanı Sayın Kudret Sarı, Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Ogün Cantekin, Eğitim Politikaları Başkanı Ahmet Yılmaz, Belediye Meclis Üyesi Tolga Pirinçci, Banaz İlçe Başkanı İdris Gündüz ve yönetimi ile birlikte Banaz ilçemizde işyerindeki esnafları ve pazar esnaflarını gezerek dertlerini dinlediler.

Genel olarak hayat pahalılığının her yerde olduğu gibi Banaz’da da olduğunu gördüklerini belirten partililer, “İnsanlarımız AKP iktidarının kötü yönetiminden şikayetçi oldukları gibi seçimin bir an önce olmasını ve yönetimin İYİ ve temiz ellere devredilmesini, artık geçinemediklerini söylüyor. Banaz’daki esnaflarımıza; partimize ve de bizlere gösterdikleri ilgi, alakadan dolayı teşekkür ederiz. Sözümüz söz İYİ Parti iktidarında milletimizi refaha ulaştıracağımızın garantisini ve sözünü veriyoruz” denildi.

İyi Parti’nin özverili çalışmalarından son derece memnun olan partililer de siyasetin seçimden seçime değil, yaşamın her döneminde yapılması ve halkın esnafın dertlerinin, sorunlarının gündeme getirilmesi gerektiğini belirttiler.

Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: Aydın ARSLAN
Etiketler: İYİ, PARTİLİLER, ESNAF, ZİYARETLERİNİ, SÜRDÜRÜYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı