Hatay escort Sex hikayeleri Sikiş hikayeleri porno ize

ADAY LİSTELERİ KESİNLEŞTİ

Bölgesel (Yeşil Banaz Gazetesi) - Yeşil Banaz Gazetesi | 05.03.2024 - 10:29, Güncelleme: 05.03.2024 - 13:15 3442+ kez okundu.
 

ADAY LİSTELERİ KESİNLEŞTİ

ADAY LİSTELERİ KESİNLEŞTİ
İLÇEMİZDE MAHALLİ SEÇİME KATILACAK ADAYLAR AÇIKLANDI • 31 Mart’ta yapılacak mahalli seçimlerde İlçe Seçim Kurulu’na verilen ve onaylanan listeler açıklandı. İtiraz süresi dolan listelere göre ilçemizde belediye başkanlığı için seçime 11 parti, 1 bağımsız aday katılacak.  Bu seçimin ilçemiz için çok farklı olacağını belirten vatandaşlar, yerel seçimlerde partilerin çok fazla önde olmayacağını belirtseler de partilerdeki çalışmalar durumun partiler arasındaki bir seçim olacağı yönünde değerlendirmelerde bulunuyorlar. İlçe Seçim Kurulu’nca kesinleşen liste şöyle : BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI : ADALET VE KALKINMA PARTİSİ : MEHMET CEVİZCİ İYİ PARTİ : EMEL TAŞKIN YENİDEN REFAH PARTİSİ : GÜNER KARATAŞ HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ : İBRAHİM HALİL SAKUR ZAFER PARTİSİ : HARUN KARA BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ : SEBAHATTİN GENÇER CUMHURİYET HALK PARTİSİ : ETEM ERDEM HÜR DAVA PARTİSİ : İSMET SAYDAM MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ : AZİZ BULUT DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ : MURAT AHMET GÜNDÜZ SAADET PARTİSİ : NURİ ÖZTÜRK BAĞIMSIZ ADAY : ZAFER ARPACI   BELEDİYE MECLİS ÜYESLERİ : ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ASIL LİSTE : CENGİZ AKKAŞ SEFER UYSAL HAYRİYE YILDIRIM EBUBEKİR TANIŞ MEHMET GÜN RECEP BOZKAYA SONER SOLAK İBRAHİM BOZDEMİR EMRE İNCEDAĞ ADEM DURMUŞ KONTENJAN : ŞEVKET EYİGÖR   İYİ PARTİ ASIL LİSTE AHMET CANPULAT TAYLAN BUNARBAŞI UĞUR SAVRAN ALİ BURAL İSMAİL ALP ÇELİK ÖNDER ERTÜRK KONTENJAN : AYSUN GÜLTEKİN   YENİDEN REFAH PARTİSİ ASIL LİSTE RAMAZAN OLOĞ   TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ ASIL LİSTE EMİRHAN DEMİRTAŞ   BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ ASIL LİSTE UĞUR ÖZTÜRK   YENİ TÜRKİYE PARTİSİ ASIL LİSTE AHMET KoÇ METİN TİLKİ BURHAN SAYAR MUSTAFA ARGIN AHMET AVCI   CUMHURİYET HALK PARTİSİ ASIL LİSTE MURAT TÜMER MEHMET EMİN YILMAZ HALİL İBRAHİM ŞAHİN RAMAZAN KORAY SÜMERCAN SALİH ARSLAN BAŞARAN DİNÇER GAMZE GÜL AKKUŞ GÜLHAN ŞİMŞEK TAHİR ALTINTUĞ BÜLENT ÖZTÜRK KONTENJAN : SERVET DEMİRAYAK   HÜR DAVA PARTİSİ ASIL LİSTE SENANUR AKGÜL   MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ASIL LİSTE AKİF GÜNDÜZ MEHMET YAŞAR ÖZTÜRK MAHMETHAN GÜNDÜZ SENA BAĞLAM METİN ŞAHİN HANİFE DAL OSMAN EROL DURSUN AYATA ENDER EKİNCİ ORHAN ÇALIK KONTENJAN : TURGAY OKTAY   DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ ASIL LİSTE KÖKSAL ULUSAL   SAADET PARTİSİ GEÇİCİ ASIL LİSTE MEHMET ŞİMŞEK   İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ ASIL LİSTELERİ   ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ASIL LİSTESİ NURİ MERAL MEHMET CEYLAN MUSTAFA SÜLEYMAN ALACA   İYİ PARTİ GEÇİCİ ASIL LİSTESİ SERKAN UĞUZ REMZİ ÖZEN   SOL PARTİ GEÇİCİ ASIL LİSTESİ ZAFER TÜRKMEN AHMET AYDEMİR   BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ ASIL LİSTESİ SELAHATTİN ÇETİN   YENİDEN REFAH PARTİSİ ASIL LİSTESİ SERVENT ŞAHİN   HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ SEDRETTİN BULUT   ZAFER PARTİSİ ASIL LİSTESİ GÖNÜL KAYA   BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ ASIL LİSTESİ ABDULLAH TOY   CUMHURİYET HALK PARTİSİ ASIL LİSTESİ MUSTAFA DÖNMEZ ERKAN ARAS HÜSEYİN YORULMAZ   HÜR DAVA PARTİSİ ASIL LİSTESİ MEHMET AYZİT   DEMOKRAT PARTİ ASIL LİSTESİ ÇINAR UĞUR NİYASİ GENÇ   MİLLET PARTİSİ ASIL LİSTESİ RECEP AKTÜRK   MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ASIL LİSTESİ HAKAN KAYA MUSTAFA ÇAKIN GÖKHAN KAYA   TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ ASIL LİSTESİ CEMRE ŞEVVAL ALTINDAĞ   DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ ASIL LİSTESİ ESAT PEYKER   SAADET PARTİSİ ASIL LİSTESİ MEHMET ÖZDEMİR   VATAN PARTİSİ ASIL LİSTESİ KAZIM KOCABIYIK   KIZILCASÖĞÜT BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ : GÜNGÖR ORAL İYİ PARTİ : İRFAN TUNCAY BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ : ŞAKİR TÜRKMEN CUMHURİYET HALK PARTİSİ : REFİK TUNCAY MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ : BAYRAM PEKER SAADET PARTİSİ : MUSTAFA SARIHAN.   Kızılcasöğüt Beldesi Belediye Meclisi Üyeleri önümüzdeki sayıda yer alacaktır.
ADAY LİSTELERİ KESİNLEŞTİ

İLÇEMİZDE MAHALLİ SEÇİME KATILACAK ADAYLAR AÇIKLANDI

• 31 Mart’ta yapılacak mahalli seçimlerde İlçe Seçim Kurulu’na verilen ve onaylanan listeler açıklandı. İtiraz süresi dolan listelere göre ilçemizde belediye başkanlığı için seçime 11 parti, 1 bağımsız aday katılacak. 

Bu seçimin ilçemiz için çok farklı olacağını belirten vatandaşlar, yerel seçimlerde partilerin çok fazla önde olmayacağını belirtseler de partilerdeki çalışmalar durumun partiler arasındaki bir seçim olacağı yönünde değerlendirmelerde bulunuyorlar.

İlçe Seçim Kurulu’nca kesinleşen liste şöyle :
BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI :
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ : MEHMET CEVİZCİ
İYİ PARTİ : EMEL TAŞKIN
YENİDEN REFAH PARTİSİ : GÜNER KARATAŞ
HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ : İBRAHİM HALİL SAKUR
ZAFER PARTİSİ : HARUN KARA
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ : SEBAHATTİN GENÇER
CUMHURİYET HALK PARTİSİ : ETEM ERDEM
HÜR DAVA PARTİSİ : İSMET SAYDAM
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ : AZİZ BULUT
DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ : MURAT AHMET GÜNDÜZ
SAADET PARTİSİ : NURİ ÖZTÜRK
BAĞIMSIZ ADAY : ZAFER ARPACI
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESLERİ :
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ASIL LİSTE :
CENGİZ AKKAŞ
SEFER UYSAL
HAYRİYE YILDIRIM
EBUBEKİR TANIŞ
MEHMET GÜN
RECEP BOZKAYA
SONER SOLAK
İBRAHİM BOZDEMİR
EMRE İNCEDAĞ
ADEM DURMUŞ
KONTENJAN : ŞEVKET EYİGÖR
 
İYİ PARTİ ASIL LİSTE
AHMET CANPULAT
TAYLAN BUNARBAŞI
UĞUR SAVRAN
ALİ BURAL
İSMAİL ALP ÇELİK
ÖNDER ERTÜRK
KONTENJAN : AYSUN GÜLTEKİN
 
YENİDEN REFAH PARTİSİ ASIL LİSTE
RAMAZAN OLOĞ
 
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ ASIL LİSTE
EMİRHAN DEMİRTAŞ
 
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ ASIL LİSTE
UĞUR ÖZTÜRK
 
YENİ TÜRKİYE PARTİSİ ASIL LİSTE
AHMET KoÇ
METİN TİLKİ
BURHAN SAYAR
MUSTAFA ARGIN
AHMET AVCI
 
CUMHURİYET HALK PARTİSİ ASIL LİSTE
MURAT TÜMER
MEHMET EMİN YILMAZ
HALİL İBRAHİM ŞAHİN
RAMAZAN KORAY SÜMERCAN
SALİH ARSLAN
BAŞARAN DİNÇER
GAMZE GÜL AKKUŞ
GÜLHAN ŞİMŞEK
TAHİR ALTINTUĞ
BÜLENT ÖZTÜRK
KONTENJAN : SERVET DEMİRAYAK
 
HÜR DAVA PARTİSİ ASIL LİSTE
SENANUR AKGÜL
 
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ASIL LİSTE
AKİF GÜNDÜZ
MEHMET YAŞAR ÖZTÜRK
MAHMETHAN GÜNDÜZ
SENA BAĞLAM
METİN ŞAHİN
HANİFE DAL
OSMAN EROL
DURSUN AYATA
ENDER EKİNCİ
ORHAN ÇALIK
KONTENJAN : TURGAY OKTAY
 
DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ ASIL LİSTE
KÖKSAL ULUSAL
 
SAADET PARTİSİ GEÇİCİ ASIL LİSTE
MEHMET ŞİMŞEK
 
İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ ASIL LİSTELERİ
 
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ASIL LİSTESİ
NURİ MERAL
MEHMET CEYLAN
MUSTAFA SÜLEYMAN ALACA
 
İYİ PARTİ GEÇİCİ ASIL LİSTESİ
SERKAN UĞUZ
REMZİ ÖZEN
 
SOL PARTİ GEÇİCİ ASIL LİSTESİ
ZAFER TÜRKMEN
AHMET AYDEMİR
 
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ ASIL LİSTESİ
SELAHATTİN ÇETİN
 
YENİDEN REFAH PARTİSİ ASIL LİSTESİ
SERVENT ŞAHİN
 
HALKLARIN EŞİTLİK VE DEMOKRASİ PARTİSİ
SEDRETTİN BULUT
 
ZAFER PARTİSİ ASIL LİSTESİ
GÖNÜL KAYA
 
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ ASIL LİSTESİ
ABDULLAH TOY
 
CUMHURİYET HALK PARTİSİ ASIL LİSTESİ
MUSTAFA DÖNMEZ
ERKAN ARAS
HÜSEYİN YORULMAZ
 
HÜR DAVA PARTİSİ ASIL LİSTESİ
MEHMET AYZİT
 
DEMOKRAT PARTİ ASIL LİSTESİ
ÇINAR UĞUR
NİYASİ GENÇ
 
MİLLET PARTİSİ ASIL LİSTESİ
RECEP AKTÜRK
 
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ASIL LİSTESİ
HAKAN KAYA
MUSTAFA ÇAKIN
GÖKHAN KAYA
 
TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ ASIL LİSTESİ
CEMRE ŞEVVAL ALTINDAĞ
 
DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ ASIL LİSTESİ
ESAT PEYKER
 
SAADET PARTİSİ ASIL LİSTESİ
MEHMET ÖZDEMİR
 
VATAN PARTİSİ ASIL LİSTESİ
KAZIM KOCABIYIK
 
KIZILCASÖĞÜT BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ : GÜNGÖR ORAL
İYİ PARTİ : İRFAN TUNCAY
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ : ŞAKİR TÜRKMEN
CUMHURİYET HALK PARTİSİ : REFİK TUNCAY
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ : BAYRAM PEKER
SAADET PARTİSİ : MUSTAFA SARIHAN.
 
Kızılcasöğüt Beldesi Belediye Meclisi Üyeleri önümüzdeki sayıda yer alacaktır.
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yesilbanazgazetesi.net sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.