Haber Detayı
13 Nisan 2021 - Salı 09:45 Bu haber 1674 kez okundu
 
BANAZSPOR YENİDEN
• İki sezondur sahalarda görülmeyen ve sahip çıkılmayan Banazspor yeniden canlandırılıyor.
- Haberi
BANAZSPOR YENİDEN

Banazspor yeniden canlanıyor. Bir süredir sahipsiz kalan takıma sporsever Banazlılar sahip çıkıyor. İlçemizdeki çeşitli spor kulüplerinde faal olarak yer almış 8-10 sporsever ilçenin en eski spor kulübünü tekrar faal duruma getirmek için kolları sıvadı.
Önceki gün ilk oluşum toplantısını gerçekleştiren grupta başkan olarak görevi omuzlanan Murat Erdoğan ve yeni oluşturulan yönetim kurulu bir yol haritası hazırladı. Bu doğrultuda yeni yönetimin gazetemize yapılan açıklamada şunlara yer verildi.
“Değerli Banaz Halkı!.. 38 bin nüfuslu ilçemizin bir tane futbol kulübü olmayışı ve Banazspor’a sahip çıkılmaması bizler için büyük bir üzüntü kaynağı olmuştur. Kulübümüzün kapanıp tescili iptal edilecek ve bir daha kapanıp kurulamayacaktı. Bu nedenle zor şartlar altında tekrar Banazspor’u faaliyete geçirmek için elimizi taşın altına koymaya karar verdik. Başta kaymakamlık, belediye başkanlığı ve Banazlı hemşehrilerimizden de aynı kararlılıkla destek bekliyoruz.
Hedefimiz Banaz’a yakışan bir spor takımı oluşturmak, gençlerimize sahip çıkmak ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmektir. Bugüne kadar Banazspor’a hizmet ve destek vermiş herkese teşekkür ediyor, girişimimizin Banaz’a hayırlı olmasını diliyoruz.
Yeni Yönetim Kurulumuz  :
.
Başkan Murat Erdoğan (Samancıoğlu İnşaat)
Ali Öztürk (Serbest Meslek)
Remzi Özen (Sigortacı)
Ramazan Şanlıer (Nakliyeci)
Yaşar Dal (Beden Eğitimi Öğretmeni)
Sefer Karabulut (Erkek Kuaförü)
Kamil Aydemir (Sebze ve Meyve Toptancısı)
Ateş Kantaroğlu (Müzisyen)
İmran Yaşar Erkalan (Erkalan Ticaret)
Yakup Dal (İşadamı)
Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler: BANAZSPOR, YENİDEN,
Yorumlar
Haber Yazılımı