Haber Detayı
28 Mart 2017 - Salı 18:07 Bu haber 2753 kez okundu
 
GAZİLER KAYMAKAMI ZİYARET ETTİ
Gündem Haberi
GAZİLER KAYMAKAMI ZİYARET ETTİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Uşak Şubesi Başkanı Nezih Börekçi ve ilçemizdeki gazilerle birlikte Kaymakam İrfan Demiröz’e bir ziyarette bulundular.

Ziyaretin ardından yemek davetinde bulunan İlçe  Kaymakamı Demiröz ve dernek yetkilileri şehit aileleri ve gazilerin sorunlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Uşak Şubesi Başkanlığı Uşak Şubesi Başkanı Nezih Börekçi ve gaziler Kemal Cengiz, Selim Urhan, Bilal Karaşahin, Oğuzhan Alakent, Ali Yıldızbaş ve Kamil Sunal Kaymakam Demiröz’ü makamında ziyaret etti.

Gazilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Demiröz “Sizler görevinizi hakkıyla yerine getirdiniz, görev verildiğinde bütün milletimiz üzerine düşen görevi korkusuzca yapacaktır, buna olan inancım tamdır. Milletimiz Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşından günümüze kadar şer odaklarına hiçbir şekilde geçit vermemiş, vatanını savunma konusundaki kararlılığını bütün dünyaya göstermiştir. Bu vesileyle bir kez daha ebediyete intikal eden şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum ve siz kahraman gazilerimize de minnetlerimi sunuyorum.
Tüm şehit aileleri ve gazilerimiz bizim baş tacımızdır. Her zaman belirttiğim gibi hem işimizin hem de evimizin kapısı sizlere her zaman açıktır. Devletimiz her zaman sizin yanınızdadır. Şehit ailelerimiz ve siz kahraman gazilerimizin sorunlarını sorun edinmek ve çözme aşamasında tüm gücümüzle çalışmak bizlerin asli görevidir. Bu güzel ziyaretinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Kaymakamlıkta gerçekleştirilen ziyaretin ardından Kaymakam Demiröz, Garnizon Komutanı İbrahim Baştürk, Özel İdare Müdürü İrfan Sargın, Gaziler Derneği Başkanı Börekçi ve ilçemizdeki gazilerle birlikte öğle yemeğinde bir araya geldiler.

Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı