Haber Detayı
21 Mart 2017 - Salı 16:51 Bu haber 8070 kez okundu
 
TÜRMOB’DAN PLAKET
Türkiye Haberi
TÜRMOB’DAN PLAKET

Uşak Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası, mesleğe yeni katılanlar ile meslekte 25 yılını dolduranlara ve odanın kuruluşunda bulunan üyelerine şükran plaketi verdi.
Oda Başkanı Uğur Albayrak yaptığı konuşmada odanın böyle bir çalışma yapmış olmasından mutluluğunu ifade etti. Balıkesir ve İzmir odalarından katılanlar da “Uşak’ın çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Kendilerini kutlarız” dediler. Toplantıya katılan TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Masum Türker’de yaptığı konuşmasında “Uşak artık sorunları aşmış bir kentimizdir. Yeni göreve başlayanlara başarılar diliyor, 25 yılını doldurmuş meslektaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Bizim meslek ülke ekonomisi için gerçekten önemli bir kurumdur. Onun için daha da dikkatli ve titiz olmalıyız” dedi.
İlçemizdeki muhasebecilerden Hasan Yılmaz da Ticaret Lisesinde öğretmen iken, oradaki öğrencilerimi aynı meslekte birlikte görmekten mutluyum” dedi. İlçemizin muhasebeci ve mali müşavirlerinden Vedat Sümercan, İbrahim Çakar ve Hasan Yılmaz 25 yılı dolduran muhasebeciler olarak plaketlerini aldılar.

Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erkin SARIOĞLU
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı