Haber Detayı
15 Mart 2016 - Salı 17:31 Bu haber 30169 kez okundu
 
YALIM AİLESİNİN OTELİ TÖRENLE AÇILDI
Ekonomi Haberi
YALIM AİLESİNİN OTELİ TÖRENLE AÇILDI

Uşak ilimizin ilçesi Sivaslı’da Uşak Milletvekili Özkan YALIM’ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu YALIM ŞİRKETLER GRUP’un TKDK işbirliği ile yaptığı YALIM GARDEN OTEL törenle hizmete girdi. Otelin açılış kurdalesi törene katılan Uşak Valisi Ahmet OKUR ve diğer konuklar tarafından kesildi. 

TDK desteği ile Sivaslı ilçemizde inşa edilen Yalım Garden Park Hotel’in açılışına Vali Ahmet Okur, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, Sivaslı Kaymakamı Mutlu Akyol, Sivaslı Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl, Ulubey Belediye Başkanı Ali Rıza Ada, Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, CHP İl Başkanı Ali Karaoba ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Milletvekili Özkan Yalım, Sivaslı’ya böyle bir otel kazandırdıkları için büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Yalım, açılış töreninde davetlerini kabul eden tüm konuklara teşekkür ederek otelin yöreye ve ilçeye hayırlı olmasını diledi.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Uşak İl Koordinatörü Hasan Duru da il bazında açılan yatırım çağrılarına yatırımcıların gösterdikleri ilgiyi desteklediklerini vurguladı.
Törende konuşan Vali Okur; yıllarca AB fonlarından yeterince yararlanılamadığına değindi. Okur, “Artık yatırım ve istihdam için devletimiz olabildiğince destek veriyor. Ülke ekonomisine katkı ve istihdam sağlayan yatırımlar bizim için kutsal ve değerlidir. Bu nedenle tesisi ilçemize kazandıran Milletvekilimiz Özkan Yalım ve ailesine teşekkür ediyorum” dedi.
Açılan 4 yıldızlı, 19 odalı, düğün ve toplantı salonları olan Yalım Garden Otel’in Sivaslı ilçemize, Uşak’ ve Yalım Ailesine hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Kaynak: (Yeşil Banaz) - Yeşil Banaz Gazetesi Editör: A. Erdal SARIOĞLU
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı